Fade
Címlap Iskolaélet Táborok,utazások Erzsébet tábor - 2016
Erzsébet tábor - 2016 Nyomtatás E-mail
2016. augusztus 01. hétfő, 00:00

Iskolánk 27 tanulója, alsósok felsősök vegyesen, az” Igazolt hiányzás „pályázat keretében, az Erzsébet tábor lakója volt Zánkán. Felejthetetlen 1 hetet töltöttünk el, rengeteg programon, versenyen vettünk részt. A tábori olimpián kipróbáltuk ügyességünket, gyorsaságunkat, állóképességünket. Több versenyszámban győzedelmeskedtünk. Az éjszakai akadálypályán, a Botanika versenyen , a Mesetotón , a Disney  vetélkedőn is csapatunk diadalmaskodott.
Az időjárás nem mindig kedvezett a strandolásnak,helyette azonban megismerkedhettünk a bogarakkal, az ásványokkal,a gabonákkal,vízi vetélkedőn vettünk részt , új fejlesztő társasjátékokat, kártyajátékokat, érdekes találmányok próbálhattunk ki.
Esténként táncház, színházi előadás, mozi,disco szórakoztatott minket.
A tábort Lengyel Viktor Balázs szervezte,a csapatot Gyöngyösi Attiláné és Rédeiné Bolla Ágnes kísérte.

 

Köszöntő

Tisztelt Látogató!


Honlapunkon részletes betekintést nyerhet iskolánk életébe. Megismerheti alapdokumentumainkat, melyek szabályozzák iskolánk működését. Bemutatjuk a tagozatokon folyó munkát, az itt tanuló gyerekeket és tanárokat. A Galéria érdekes képeket, filmeket tartalmaz mindennapi életünkről. A Kapcsolatok menüpontban a nevekre kattintva küldhet számunkra üzenetet.

Iskolánk tanulói és minden dolgozója nevében üdvözlettel:

                 Sarkadi Nagy Adrien

Iskolánk fenntartója

Kiváló tehetségpont

ERASMUS +

E-napló

 

Kérjük az e-naplóval kapcsolatos gondokkal, kérdésekkel az ismertető elolvasása után kizárólag az

enaplo{kukac}ujlak.com

email címen forduljanak hozzánk!

 

Szakkörök / Sport

Iskolánkban futó szakkörök / sport foglalkozások listája:

Védőnő elérhetősége

Kiss Anikó

e-mail: vedono@ujlak.com

Tel: +36-20-315-11-56

Iskolapszichológus

Sztankó-Deák Réka Andrea

e-mail: deak.reka@ujlak.com

EMMI_EMET

Iskolagyümölcs

Iskolánk részt vesz az európai közösség pénzügyi támogatásával finanszírozott európai iskolagyümölcs-programban

Határtalanul

 

Határtalanul az Újlakkal! (2012)

Facebook

Oszd meg facebookon is!

Tankerinfó

Iskolánkban hitoktatást végző felekezetek elérhetőségei:

Római Katolikus Egyház Szent Kereszt Felmagasztalása Plébánia

 


Rákoskeresztúri Református Egyházközség

 

 


Rákoskeresztúri Evangélikus Egyházközség

 

  • 1173 Bp. Bakancsos u. 2.
  • Telefon: 256-4224
  • rakoskeresztur@lutheran.hu