Fade
Címlap Iskolaélet Sajtósarok Szülői összefogás a hőség ellen
Szülői összefogás a hőség ellen Nyomtatás E-mail
2018. szeptember 05. szerda, 00:00

A tantermek hőmérséklete májustól a szünetig, majd iskolakezdéstől októberig komolyan igénybe vesz pedagógust és tanulót egyaránt.

 

 

A hálózatok esetleges felelőtlen túlterheléséből adódó problémák megelőzése érdekében nem megengedett a

légkondicionáló, vagy ventilátor használata. A szülők egyeztettek az iskola vezetésével, ahol örömmel fogadták a kezdeményezést, és megkerestek egy 16. kerületi vállalkozást, akik többek között épületfóliázásra is szakosodtak. Rendkívül gyorsan felmérték a terepet és elkészült az ajánlatuk. Ezek alapján a 2.a és a 3.b osztály kb.10-10 m2-nyi ablakfelülete teljesen UV-szűrő Skyfol hővédő fóliát kapott. Ez a fólia 5 év garancia mellett a napenergia 65 %-át tartja vissza, és emellett kellemesen tompítja a napsugarak fényét is. A számítások szerint 3-5 Celsius fok csökkenést tesz lehetővé a termekben az eljárás, illetve a vakító napsugarak megszelídítése és örömmel tölti el a gyerekeket és a tanító néniket is. Az Újlak Utcai Általános Iskola hálával adózik a szülőknek az összefogásért és a segítségért! Külön köszönet a 2.b osztályos Várkuti Emma szüleinek, hogy kigondolták és leszervezték, a 3.b osztályos Bosnyák Domán szüleinek, hogy a szülők elé tárták, és természetesen minden 2.b-s és 3.b-s gyermek szüleinek, hogy anyagilag megvalósíthatóvá tették!

 

Köszöntő

Tisztelt Látogató!


Honlapunkon részletes betekintést nyerhet iskolánk életébe. Megismerheti alapdokumentumainkat, melyek szabályozzák iskolánk működését. Bemutatjuk a tagozatokon folyó munkát, az itt tanuló gyerekeket és tanárokat. A Galéria érdekes képeket, filmeket tartalmaz mindennapi életünkről. A Kapcsolatok menüpontban a nevekre kattintva küldhet számunkra üzenetet.

Iskolánk tanulói és minden dolgozója nevében üdvözlettel:

                 Sarkadi Nagy Adrien

Iskolánk fenntartója

Kiváló tehetségpont

ERASMUS +

E-napló

 

Kérjük az e-naplóval kapcsolatos gondokkal, kérdésekkel az ismertető elolvasása után kizárólag az

enaplo{kukac}ujlak.com

email címen forduljanak hozzánk!

 

Szakkörök / Sport

Iskolánkban futó szakkörök / sport foglalkozások listája:

Védőnő elérhetősége

Kiss Anikó

e-mail: vedono@ujlak.com

Tel: +36-20-315-11-56

Iskolapszichológus

Sztankó-Deák Réka Andrea

e-mail: deak.reka@ujlak.com

EMMI_EMET

Iskolagyümölcs

Iskolánk részt vesz az európai közösség pénzügyi támogatásával finanszírozott európai iskolagyümölcs-programban

Határtalanul

 

Határtalanul az Újlakkal! (2012)

Facebook

Oszd meg facebookon is!

Tankerinfó

Iskolánkban hitoktatást végző felekezetek elérhetőségei:

Római Katolikus Egyház Szent Kereszt Felmagasztalása Plébánia

 


Rákoskeresztúri Református Egyházközség

 

 


Rákoskeresztúri Evangélikus Egyházközség

 

  • 1173 Bp. Bakancsos u. 2.
  • Telefon: 256-4224
  • rakoskeresztur@lutheran.hu