Címlap Our School Versenyeredmények Nyelvvizsgásaink 2020-2021
Nyelvvizsgásaink 2020-2021 Print E-mail
Wednesday, 23 June 2021 00:00
There are no translations available.

Alább megtekinthető a 2021/2021-es tanévben sikeres nyelvvizsgát tett tanulóink névsora.

A sikeres nyelvvizsgához mindenkinek gratulálunk!


 

Angol junior

 

Tanulók

1. Aranyi Dániel

2. Bakonyi Katalin

3. Balogh Dorka

4. Barth Albert Krisztián

5. Bazsó Alexa

6. Blaha Barnabás

7. Boda Zita

8. Brandl-Cserepkei Dia

9. Cai Jinhang

10. Ceglédi Csanád

11. Chen Siyuan

12. Chen Yi Lin

13. Cheng Xuang

14. Cui Jia Wen

15. Csuka Panna Lili

16. Dengel Ákos Márk

17. Édel Vendel Botond

18. Farkas Bence

19. Farkas Réka Csilla

20. Fodor Amanda

21. Földesi András

22. Geibinger Félix

23. Gillich Zsófia

24. Gosztolai Péter

25. Gulyás Botond

26. Gulyás Emili

27. Halász Nimród

28. Hegedűs Gergő

29. Herceg Artúr László

30. Hong Yutong

31. Hortobágyi Lili

32. Horváth Zoé

33. Huszár Renáta

34. Illyés Dorka

35. Jávorik Andor

36. Jin Jiasheng

37. Kasznár Benedetta

38. Katona Viola

39. Kelemen Lilla Hanna

40. Kiss Martin

41. Králik Márton Pál

42. Kuritár Iván

43. Lajtos-Kalló Zsombor

44. Lakatos Szabolcs Némó

45. Lakos Dóra

46. Lénárd Miklós Levente

47. Lin Mengqi

48. Lóczi Dóra

49. Malták Julianna

50. Mattes Uwe Levente

51. Mercz Jázmin Flóra

52. Mészáros Dorina

53. Mészáros Emma

54. Mezei Emese Elektra

55. Nagy Nóra

56. Nagy Olivér

57. Németh Csanád

58. Németh Dorka

59. Nguyen Ádám

60. Nguyen Gia Kien

61. Orbán Nikolett

62. Orosz Barnabás

63. Őrlős Dániel

64. Palásti Réka

65. Papp Szófia

66. Pataky Ágoston

67. Patócs Ákos

68. Pauditz Reinhold Patrik

69. Pétervári Zsolt

70. Polyák Dávid

71. Posta Máté

72. Puskás Lázár

73. Répási Regina

74. Ruby Luca

75. Seres Luca Júlia

76. Shan ZhengChen Miki

77. Szabó Marcell Miklós

78. Szakács Mátyás

79. Szaniszló Szonja

80. Székely Tamás Roland

81. Szép Emília Tímea

82. Szűcs Noémi

83. Takács Noémi

84. Tamás Bálint

85. Tartó Léna Abigél

86. Téglás Málna

87. Tóth Anna

88. Tóth Barbara

89. Tóth-Kozma Hunor

90. Tuza Szabolcs István

91. Várnagy-Zsember Alíz

92. Vékony Szabolcs

93. Vida Kamilla

94. Weite Hayden Károly

95. Wong Ting Yi

96. Xie Kexin

 

 


 

Német junior

 

Tanulók

1. Balogh Dávid

2. Banya Levente

3. Bencze Blanka

4. Bokodi Miléna

5. Budavári Olivér

6. Czinkó Zénó

7. Császár Tamás

8. Cseke Dorottya Emma

9. Cserhalmi Zsolt

10. Dénes Blanka

11. Dorogi Gergő

12. Dovák Nimród

13. Duka Boglárka

14. Egri Luca

15. Ekler Tamara

16. Farkashalmi Bendegúz

17. Feka Viktória

18. Görömbei Ervin

19. Gubán Regina

20. Hadnagy Lea Kamilla

21. Hargitai Anna

22. Hermann Ivett

23. Hoblyák Boglárka

24. Horváth Natália

25. Illés Gergő

26. Iványi-Windhoffer Franziska

27. Juhász Tamás

28. Juhász-Fürstinger Lili

29. Katsányi Réka

30. Kelemen Anna

31. Kőhalmi Alíz

32. Lakos Dóra

33. Lecza Bianka

34. Leopold Zoltán

35. Mikó Levente

36. Nemes-Szabó Péter

37. Nyíri Botond

38. Orosz Benjámin

39. Perger Izabella

40. Ruzicska Ivett

41. Sengel Boglárka

42. Simon Viktor

43. Stadler Marcell

44. Stark Péter

45. Szankó-Molnár Vivien

46. Szécsi Armand

47. Telek Zsombor

48. Török Nóra

49. Tran Thu Hien

50. Ujváry Ferenc

51. Völgyesi Alexa

 


 

DSD B1

 

Tanulók

1. Ács Petra

2. Borka Édua

3. Fejes Levente

4. Görömbei Blanka

5. Kasza Alexandra Jázmin

6. Kocsis Barnabás

7. Korcsmár Diána

8. Kovács Míra Anika

9. Lokonon Chantal

10. Misák Vince

11. Monduk András

12. Nagy Boglárka

13. Nagy-Kingl Ajna

14. Németh Bianka

15. Orbán Nikolett

16. Orbán Orsolya

17. Papp Levente

18. Papp Liliána

19. Rozmann Luca

20. Ruiz-Wildmann Richard

21. Seres Bertalan

22. Simon Bálint

23. Stark Petra

24. Szántai Anna

25. Szeles Dorka

26. Tóth Bernát

27. Varga Réka

28. Vas Hajna

 


 

Corvinus B2

 

Tanuló

1. Ács Petra

2. Fejes Levente

3. Görömbei Blanka

4. Hegedűs Nelli

5. Korcsmár Diána

6. Misák Vince

7. Nagy Boglárka

8. Nagy-Kingl Ajna

9. Papp Levente

10. Rozmann Luca

11. Ruiz-Wildmann Richard

12. Seres Bertalan

13. Simon Bálint

14. Szántai Anna

15. Tóth Bernát

 


 

Angol középfok B

 

Tanulók

1. Parlagh Petra BME 8.b

2. Hegedűs Dóra 7.b

3. Kiss Roland

4. Üveges Máté

5. Répási Regina 7.a

6. Gulyás Botond

7. Polyák Dávid

8. Maer Patrik 8.a

9. Wentzel Emma

10. Szilágyi Balázs

11. Menczel Petra

12. Szentgyörgyi Ádám

13. Szentgyörgyi Balázs

14. Tolna Károly

15. Bucsi Balázs

16. Árva Miron

17. Balázs Bettina

18. Kiss Dorka

19. Begovits Barnabás

20. Demkó Domán Előző 8.a

21. Kiss Benjámin Csak szóbeli mostani 8.a

22. Chen Jing Jing

23. Sztakó Korinna

24. Bodnár Hajnalka

 


 

Alapfok origó

Králik Márton 8.b

Patócs Ákos 8.b