Címlap Our School Versenyeredmények Kerületi vers- és prózamondó verseny - 2021
Kerületi vers- és prózamondó verseny - 2021 Print E-mail
Monday, 31 May 2021 18:12
There are no translations available.

Újabb siker az Újlakban!

2021. május 27-én megrendezésre került a kerületi vers- és prózamondó verseny a Kossuth Lajos Általános Iskola szervezésében. A kerületi versenyen iskolánk legjobbjai vehettek részt. Idén az iskolai előselejtezőre színháztermünkben, majd a kerületi döntőre online formában került sor. Az első évfolyamon Papp Zita; a második évfolyamon Vadászi Nóra bizonyult a legjobbnak. A kerületi versenyen minden évfolyamon egy független zsűri értékelte a produkciókat. Online zajlott a versek meghallgatása és értékelése is. Iskolánkból a második évfolyamon II. helyezést ért el Vadászi Nóra, aki Ostváth Erzsébet: Zsémbes Zsófi ébredése című verssel varázsolta el a zsűritagokat!

Gratulálunk a szép eredményhez! Gilicze Andrea és Goóg Anita