Címlap Our School Teams 3-4. Grades Team 3-4. évfolyam munkaközössége - 2008
3-4. évfolyam munkaközössége - 2008 Print E-mail
Sunday, 17 August 2008 17:14
There are no translations available.

A munkaközösség tagjai:

 

osztály

3. évfolyam

4. évfolyam

a

Vajdáné Csányi Tünde

Csábi Tünde

b

Erős Tamásné

Kucsera Antalné

c

Sasváriné Bajczi Katalin

Kohajdáné Dobos Anikó munkaközösség vezető

d

Veréb Annamária

Kiss Elemérné

e

Bóta Gáborné

Mészáros Zsuzsanna

f

 

Szalva Olga

Tervezett programok:

 

Esemény

Időpont

3. évfolyam

4. évfolyam

Gulyásfőző verseny

szeptember 19.

x

x

Tanulmányi kirándulás: Csodák palotája

október 20.

 

x

Mondd ki szépen! Szépkiejtés verseny.

október 6.

 

x

Tanulmányi kirándulás: Parlament látogatás

november 6.

x

 

Versmondó verseny

november

x

x

Tervezett versenyek:

 

Verseny neve

3. évfolyam

4. évfolyam

Versmondó verseny

x

x

Rajzverseny

x

x

Énekverseny

x

x

Matematika verseny

x

x

Mondd ki szépen! Szépkiejtés verseny

 

x

Helyesíró verseny

 

x

Környezet csapatverseny

 

x

Tankönyveink:

 

mozaik kiadó integrált tankönyvei

3. évfolyam

4. évfolyam

Olvasókönyv

x

x

Olvasás mf.

x

x

Nyelvtan mf I.

x

x

Nyelvtan mf II.

x

x

Ének-Zene mt.

x

x

Környezetünk titkai. mt.

x

x

Első atlaszom

x

 

Fogalmazás mf.

x

x

Sokszínű matematika II. félév

x

x

Számolófüzet

x

x

Tudásszintmérő - Sokszínű matematika

x

x

Tudásszintmérő - Környezetünk titkai mt.

 

x

Erdei iskola :


Júniusban erdei iskolában voltunk VISEGRÁDON!!!
Élményeink, emlékeink a mellékelt képeken.

A "Mondd ki szépen!" szépolvasó verseny helyezettjei:

I. Szilárd Ákos 4.d
II. Kasznár Bálint 4.b
III. Kósa Eszter 4.d
Kalmár Dóra 4.e

A 4. évfolyamon november 10-én tartott versmondó verseny helyezettjei:

 I.

 Drobina Márton

 4.b

 II.

 Bacskó Adrienn

 4.b

 

 Dörner Virág

 4.e

 III.

 Farkas Tímea

 4.a

 

 Farkas János

 4.f


3. évfolyam versmondó verseny helyezettjei:

I.

Nagy-Lang Evelin

3.b

II.

Sófalvi Réka

3.b

 

Berthold Ákos

3.e

III.

Bodori Panna

3.a

 

Bencze Eszter

3.d


A Tanítók Egyesületének III. Országos Versmondó versenyén Sófalvi Réka 3. osztályos tanuló III. helyezést ért el. Felkészítő tanára: Erős Tamásné

 

A kerületi versmondó versenyen Nagy-Lang Evelin 3. osztályos tanuló II. helyezett lett. Felkészítő tanára: Erős Tamásné.

A 4. osztályosok közül Drobina Márton IV. helyezést ért el, felkészítő tanára: Kucsera Antalné.

 

Gratulálunk a helyezetteknek!


Ének verseny helyezettjei

3. osztály

I.

Bencze Eszter

3.d

II.

Bíró Zsanett

3.b

III.

Pethő Laura

3.b

Iski Fanni

3.b

4. osztály

I.

Dörner Virág

4.e

II

Farkas Tímea

4.a

III.

Kovács Nadin

4.e

 


Helyesírás verseny helyezettjei:

  • I. Nossach Hanna - 4.a
  • II. Kovács Attila - 4.a
  • III. Pécsi Attila - 4.c

Kerületi könyvtáros verseny:

  • IV. a 4.b osztály tanulói

„Mondd ki szépen!” szép olvasó verseny iskolai forduló:  ideje: 2009. december 9. és 10.

3. évfolyam:

  • I. helyezett:  Kubanek Charlotte 3.a,  Orosz Kamilla 3.a, Kollin Ambrus  3.a
    Felkészítő tanító: Deme Ildikó
  • II. helyezett:  Figeczki Anna  3.a, Vass Vivien  3.a, Hubai Eszter  3.b és Bomba Fruzsina  3.d
    Felkészítő tanító: Deme Ildikó, Széll Tamásné és Pánczél Mónika
  • III. helyezett: Ördögh Bálint 3.c  és Edvi Csaba  3.b
    Felkészítő tanító: Vereczki Ildikó  és Széll Tamásné