Címlap Our School Teams 3-4. Grades Team 3-4 évfolyam munkaközössége - 2010
3-4 évfolyam munkaközössége - 2010 Print E-mail
Tuesday, 23 November 2010 17:11
There are no translations available.

 

Munkaterv 3-4. évfolyam

 

Téma

Határidő

Felelős

Szeptember

Nagy Sportágválasztó 3-4. évf.

09. 17.

Hermann Diána

Október

Lázár Lovaspark 4. évf.

10. 12.

Deme Ildikó

Budakeszi Vadaspark 3. évf.

10. 13.

Rédeiné Bolla Ágnes

Iskolai szépolvasó verseny 4. évf.

10. 25.

Paulek Orsolya

Vereczki Ildikó

November

Iskola szépolvasó verseny 3. évf.

11. 10.

Paulek Orsolya

Házi váltóverseny

alsó tagozat

11.19. 8.00-12.00

Testnevelés munkaközösség

December

Vers- és prózamondó verseny 3-4. évf.

12. 06.

Horváth-Pintér Mária

Mikulás ünnepségek az alsó tagozaton

12. 06.

igh.,

osztályfőnökök

Mikulás gyermek sport-délelőtt –alsó tagozat

12. 06.

Sarkadi László

Színházlátogatás alsó tag.: Csipkerózsa

12. 10.

Rédeiné Bolla Ágnes

Bemutató óra – olvasás 4. a oszt.

Kötelező olvasmány feldolgozása

12. 13.

Deme Ildikó

Kerületi játékos váltóverseny

12. 15.

Testnevelés munkaközösség

Színházlátogatás 3. évf.: Varázsfuvola

12. 13.

Rédeiné Bolla Ágnes

A karácsonyi műsorok lebonyolítása

12. 15-21. között

Ofők

Óvodások vendégül látása a karácsonyi ünnepkör keretében

12. 20-21.

alsós igh

Rédeiné Bolla Ágnes

Deme Ildikó

Paulek Orsolya

Iskolai karácsonyi műsor alsó tagozat

12. 21.

Január

Énekverseny

Széll Tamásné

Gündert Józsefné

Színházlátogatás

A Négyszögletű kerek erdő (Madách Színház)

Szőkéné Németh Noémi

Játékos váltóverseny Budapesti döntő

01. 24.

Testnevelés munkaközösség

Február

Farsang

02. 26.

DÖK

Bemutató óra: mozgásfejlesztés testnevelés óra a tornaszobában

Paulek Orsolya

Játékos váltóverseny Országos elődöntő

02. 27.

Testnevelés munkaközösség

Március

Megemlékezés márc. 15-e tiszteletére

03. 14. 5. óra

ig., Mosolygóné, Hatala B.

Horváth-Pintér Mária

Széll Tamásné

Helyesírási verseny

3-4. évf.

Vereczki Ildikó

Paulek Orsolya

Parlamenti látogatás 3. évf.

Gündert Józsefné

Laborkocsi az úttörővasúton 4. évf.

Deme Ildikó

Téma

Határidő

Felelős

Labdarúgás kerületi döntő 3-4. osztály

03. 24.

Sarkadi László

Április

Szorobánverseny 3. évf.

04. 05.

Rédeiné Bolla Ágnes

Városnézés 3. évf.

Paulek Orsolya

Matematika verseny 3-4. évf.

04. 12.

Binder András

Dombi Tibor

Albertiné Ny. Mária

Május

Szövegértési verseny 3-4. évf.

05. 18.

Szőkéné N. Noémi

Hermann Diána

Országos kompetencia-mérés 4-6-8. évf.

05. 25.

ig., igh-k, mérésügyi vezető, a felkért pedagógusok

Június

Táborok

3. évfolyam, 4. d, 4. e

Erdei iskola: 3. a,b,c 4. a,c (Magyarkút)

06. 06-10.

osztályfőnökök

Sportnap alsó-felső tagozat

06. 10.

Testnevelés munkaközösség

Az osztálykirándulások lebonyolítása

06. 03-06.

(3 nap esetén+ hétvége)

igh-k, ofők, gyermekvédelmi felelős, alapítványok titkárai

Ünnepélyes tanévzáró ünnepély és bizonyítványosztás

06. 21. 17 óra

igazgató, igh-k,

Hatala Bertalan,

minden pedagógus


 

 

 


 

Szépolvasó verseny iskolai forduló eredménye - 3. évfolyam


Név

Osztály

Helyezés

Felkészítő tanító

Gáspár Tamás

3. a

I.

Rédeiné Bolla Ágnes

Kovács Dániel

3. a

II.

Rédeiné Bolla Ágnes

Marczi Dávid

3. d

II.

Mosolygó Zoltánné

Nyitrai Adrienn

3. a

III.

Rédeiné Bolla Ágnes

Megyeri Eszter

3. b

III.

Gündert Józsefné





Szépolvasó verseny iskolai forduló eredménye - 4. évfolyam

 


Név

Osztály

Helyezés

Felkészítő tanító

Szűcs Gergely

4. a

II.

Deme Ildikó

Mesibriczki Krisztofer

4. c

II.

Vereczki Ildikó

Hubai Eszter

4. b

III.

Széll Tamásné

 

 


 

Iskolai vers- és prózamondó verseny eredménye

4. évfolyam

2010. november 30.

 

Vers kategória

 

I.    Csoma Vivien    4. b

II.    Bánházi Júlia    4. b

III.    Lovay Laura    4. d

Aranyos Dzsenifer    4. c

 

Mese kategória

 

I.    Dörner Emese    4. d

II.    Szabó Máté    4. e

 


 

 

Iskolai vers- és prózamondó verseny eredménye

3. évfolyam

2010. december 6.


Vers kategória


Név

Osztály

Helyezés

Varga Lili

3. a

I.

Csont Kristóf

3. e

II.

Szakály Rebeka

3. e

II.

Gergye Márton

3. d

III.




Különdíj mese kategóriában


Juhász Karina 3. e

 


Kerületi helyesíró verseny 3. helyezettje: Hubai Eszter 4.b  - Felkészítő: Széll Tamásné

 

 

Házi helyesíró verseny eredményei – 3. évfolyam:

 

  • I. Kovács Dániel 3.a

Felkészítő: Rédeiné Bolla Ágnes

 

  • II. Gáspár Tamás 3.a

Felkészítő: Rédeiné Bolla Ágnes

 

  • II. Megyeri Eszter 3.b

Felkészítő: Gündert Józsefné

 

  • III. Gönczi Mirtill 3.b

Felkészítő: Gündert Józsefné