Címlap Our School Teams 3-4. Grades Team 3-4 évfolyam munkaközössége - 2009
3-4 évfolyam munkaközössége - 2009 Print E-mail
Friday, 29 January 2010 12:10
There are no translations available.

3.-4. évfolyam munkaközössége

 

A munkaközösség tagjai:

-         Deme Ildikó – a munkaközösség vezetője

-         Horváth-Pintér Mária

-         Széll Tamásné

-         Vereczki Ildikó

-         Albertiné Nyíri Mária

-         Hermann Diána

-         Vajdáné Csányi Tünde

-         Erős Tamásné

-         Sasváriné Bajczi Katalin

-         Bóta Gáborné

-         Veréb Annamária

-         Roszkopf Anikó

 

Használt tankönyvcsalád: a Mozaik Tankönyvkiadó könyvei

 

2009/2010-es tanév munkaterve:

TÉMA

HATÁRIDŐ

FELELŐS

MEGJEGYZÉS

Spotrtág választó egész napos program

3-4. évfolyam

Szeptember 18.

Deme Ildikó       Hermann Diána

osztályfőnökök

 

Évfolyami kirándulás 4. évf.

Budapesti buszos városnézés idegenvezetővel

Október

Deme Ildikó

osztályfőnökök

 

 

Évfolyami kirándulás 3. évf.

Parlament

Október v.

November

Deme Ildikó

osztályfőnökök

 

Ötletbörze

Rajz tantárgyhoz

Október 2. hete

Vajdáné Csányi Tünde

 

Bemutató óra matematika v. nyelvtan

November

Deme Ildikó

 

Iskolai karácsonyi műsor alsó tagozat

Decemrer 14-18.

Deme Ildikó

Erős Tamásné

 

Megemlékezés március 15. tiszteletére

Március 12.

Erős Tamásné

Vajdáné Csányi Tünde

 

Bemutató óra

olvasás

Március

Vereczki Ildikó

 

Színházlátogatás

3-4. évfolyam

Március

Deme Ildikó

osztályfőnökök

 

Bemutató óra

rajz

Április

Vajdáné Csányi Tünde

 

Anyák napi műsorok

Május

osztályfőnökök

 

Ability park

Látogatása

3.a, 4.d, 4.e

Május

Bóta Gáborné

Veréb Annamária

Deme Ildikó

 

Táborok

3. évfolyam

4.d, 4.e

Május

osztályfőnökök

 

 

Mérések:  Félévkor és év végén: magyar nyelvtan, szövegértés (szépirodalmi és ismeretterjesztő szöveg) és matematika

 

Versenyek: A kerületi versenyek időpontjától függően, várhatóan októbertől havonta 1 verseny májusig.

Ének

3-4. évfolyam

 

Széll Tamásné

Erős Tamásné

Sasváriné Bajczy Katalin

 

 

Vers- és prózamondó

3. évfolyam

 

Sasváriné Bajczy Katalin

Veréb Annamária

 

 

Vers- és prózamondó

4. évfolyam

 

Horváth-Pintér Mária

Hermann Diána

 

 

Szépolvasás

3-4. évfolyam

 

Deme Ildikó

Vereczki Ildikó

Bóta Gáborné

 

 

Helyesírás

3-4. évfolyam

 

Bóta Gáborné

Pánczél Mónika

Széll Tamásné

 

 

Matematika

 

Albertiné Nyíri Mária

Veréb Annamária

 

 

Rajz

 

Vajdáné Csányi Tünde

Horváth-Pintér Mária

Hermann Diána

 

 

Meseismereti vetélkedő

 

Erős Tamásné

Vereczki Ildikó

Bóta Gáborné

Deme Ildikó

 

 




Az iskolánkban rendezett Kisállat kiállításhoz kapcsolódó kerületi rajzpályázat helyezettjei az Újlak kategóriában:

1.     helyezett: Paronai Kamilla 4.a  

2.     helyezett: Kane Laura 4.a

3.     helyezett: Kelemen Annaróza 4.a

4.     helyezett: Réthy Ádám 4.a

Felkészítő tanító: Vajdáné Csányi Tünde

 

Könyvtárismereti és könyvtárhasználati csapatverseny:

1.     helyezett:  4.d csapata: Bencze Barbara, Hortobágyi Krisztina, Kutrik Andrea, Téglás Krisztián

 Felkészítő tanító: Veréb Annamária

2.      helyezett:  4.a csapata: Gergácz Enikő, Józsa Rebeka, Réthy Ádám, Spánik Cintia

 Felkészítő tanító: Vajdáné Csányi Tünde

3.     helyezett:  4.a csapata: Bodor Csenge, Kelemen Annaróza, Kondorossy Karolina, Tiszai Zsófia

 Felkészítő tanító: Vajdáné Csányi Tünde


 

Az iskolai énekverseny eredményei évfolyamonként

      

 

3. évfolyam

                                                              Felkészítő tanár:


    
I.   Orosz Kamilla                 3. a           Csábi Tünde

    II.   Hubai Eszter                  3. b           Széll Tamásné

  III.   Dörner Emese                3. d

 


4. évfolyam

 

     I.   Iski Fanni                      4. b

    II.   Bencze Eszter                 4. d

  III.   Farkas Anna                   4. e