Címlap Our School Rendezvények
Rendezvényeink
Title Filter     Display # 
# Article Title Date
1 Újlak Bál - 2020.02.22. Tuesday, 28 January 2020
2 Advent a Fő téren - 2019 Sunday, 15 December 2019
3 Sulibörze - 2019 Friday, 08 November 2019
4 Halloween - 2019 Friday, 08 November 2019
5 Erntedankfest - 2019 Tuesday, 22 October 2019
6 Kutatók éjszakája – 2019 Thursday, 10 October 2019
7 HASZNÁLT ELEM ÉS AKKUMULÁTORGYŰJTŐVERSENY!!! Wednesday, 02 October 2019
8 Tanévnyitó ünnepély - 2019.09.02. Monday, 02 September 2019
9 Bolondballagás, ballagás, tanévzáró - 2019 Thursday, 13 June 2019
10 Ballagás - 2019 Wednesday, 12 June 2019
11 Digitális Témahét 2019 Wednesday, 24 April 2019
12 Ünnepi megemlékezés 1848 március 15-ről - 2019 Wednesday, 13 March 2019
13 Farsang 2019.02.22. Monday, 18 February 2019
14 Karácsonyi vásár - 2018 Thursday, 20 December 2018
15 Újlakos advent a Fő-téren - 2018 Friday, 14 December 2018
16 Márton-nap 2018 Thursday, 22 November 2018
17 Ünnepi megemlékezés október 23-a alkalmából - 2018 Friday, 19 October 2018
18 Sulibörze - 2018 Wednesday, 10 October 2018
19 Erntedankfest Terményünnep az Újlakban - 2018 Wednesday, 10 October 2018
20 Ilyen előadás még nem volt az iskolában… Saturday, 06 October 2018
21 Bolondballagás, ballagás, tanévzáró - 2018 Thursday, 28 June 2018
22 Író – olvasó találkozó Nógrádi Gáborral Friday, 01 June 2018
23 Ki mit tud? az Újlakban - 2018 Monday, 07 May 2018
24 Ünnepi megemlékezés 1848 március 15-ről -- 2018 Wednesday, 14 March 2018
25 alsós kerületi minősítő népdalverseny - 2018 Friday, 09 March 2018
 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 Next > End >>
Page 1 of 7