Címlap Our School Rendezvények
Rendezvényeink
Title Filter     Display # 
# Article Title Date
1 MAGYAR ÉS MATEMATIKA PRÓBAFELVÉTELI Monday, 18 October 2021
2 Sulibörze - 2021 Wednesday, 13 October 2021
3 Ballagás - 2021.06.15. Tuesday, 15 June 2021
4 Német Nemzetiségi Nap az Újlakban - 2021 Thursday, 13 May 2021
5 Fenntarthatósági témahét Thursday, 22 April 2021
6 Halloween az alsó tagozaton - 2020 Monday, 09 November 2020
7 Codeweek -2020 Wednesday, 21 October 2020
8 Öko programok - 2020-2021 Thursday, 08 October 2020
9 Mozdulj a klímáért! - 2020 Monday, 05 October 2020
10 Ballagás - 2020 Monday, 15 June 2020
11 Mi otthon vagyunk! Friday, 03 April 2020
12 SULIZSÁK - 2020 Sunday, 29 March 2020
13 Újlak bál 2020 Sunday, 29 March 2020
14 Advent a Fő téren - 2019 Sunday, 15 December 2019
15 Sulibörze - 2019 Friday, 08 November 2019
16 Halloween - 2019 Friday, 08 November 2019
17 Erntedankfest - 2019 Tuesday, 22 October 2019
18 Kutatók éjszakája – 2019 Thursday, 10 October 2019
19 HASZNÁLT ELEM ÉS AKKUMULÁTORGYŰJTŐVERSENY!!! Wednesday, 02 October 2019
20 Tanévnyitó ünnepély - 2019.09.02. Monday, 02 September 2019
21 Bolondballagás, ballagás, tanévzáró - 2019 Thursday, 13 June 2019
22 Ballagás - 2019 Wednesday, 12 June 2019
23 Digitális Témahét 2019 Wednesday, 24 April 2019
24 Ünnepi megemlékezés 1848 március 15-ről - 2019 Wednesday, 13 March 2019
25 Farsang 2019.02.22. Monday, 18 February 2019
 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 Next > End >>
Page 1 of 7