Címlap Home Sulibörze - 2020 Bercsényi Miklós Élelmiszeripari Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium
Bercsényi Miklós Élelmiszeripari Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium Print E-mail
Tuesday, 13 October 2020 17:20
There are no translations available.

Bercsényi Miklós Élelmiszeripari Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium kisfilmje

 

A Bercsényi Miklós Élelmiszeripari Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium Budapest X.kerületében, Kőbányán a Maglódi úton található. Az iskolánkban továbbtanulni vágyók élelmiszeripari és környezetvédelmi szakágazati képzések közül választhatnak technikumi és szakképző iskolai szinten.
Mivel rendelkezünk kollégiummal az ország minden pontjáról várjuk a továbbtanulókat.
Ha a kormányzati intézkedések lehetővé teszik akkor iskolánkban ebben a tanévben 3 alkalommal várjuk az érdeklődőket a nyílt napjainkon: október 7.-én, november 11.-én és december 9.-én, melyek során az idelátogatók betekintést nyerhetnek az iskolai életbe, a tanműhelyek és a laboratóriumok működésébe.
A részleteket megtalálják honlapunkon a bercsenyisuli.hu-n, de megtalálnak minket a Facebookon, az Instagrammon és a TikTok-on is!
Üdvözlettel:
Doroginé Csernyi Krisztina
beiskolázási csoport

Bercsényi Miklós Élelmiszeripari Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium