Címlap Daily life Rendezvények
Rendezvényeink
Title Filter     Display # 
# Article Title Date
1 Újlakos advent a Fő-téren - 2018 Friday, 14 December 2018
2 Márton-nap 2018 Thursday, 22 November 2018
3 Ünnepi megemlékezés október 23-a alkalmából - 2018 Friday, 19 October 2018
4 Sulibörze - 2018 Wednesday, 10 October 2018
5 Erntedankfest Terményünnep az Újlakban - 2018 Wednesday, 10 October 2018
6 Ilyen előadás még nem volt az iskolában… Saturday, 06 October 2018
7 Bolondballagás, ballagás, tanévzáró - 2018 Thursday, 28 June 2018
8 Író – olvasó találkozó Nógrádi Gáborral Friday, 01 June 2018
9 Ki mit tud? az Újlakban - 2018 Monday, 07 May 2018
10 Ünnepi megemlékezés 1848 március 15-ről -- 2018 Wednesday, 14 March 2018
11 alsós kerületi minősítő népdalverseny - 2018 Friday, 09 March 2018
12 AHU az Újlakban Thursday, 01 March 2018
13 TAVASZVÁRÓ ISKOLAHÍVOGATÓ - 2018 Monday, 19 February 2018
14 Farsang - 2018 Saturday, 03 February 2018
15 Göncölj a Földért! - 2017 Tuesday, 05 December 2017
16 Ünnepi megemlékezés október 23-a alkalmából - 2017 Friday, 20 October 2017
17 Sulibörze 2017 Friday, 20 October 2017
18 Mi leszek, ha nagy leszek? Wednesday, 18 October 2017
19 10. Sulibörze Friday, 13 October 2017
20 Erntedankfest - 2017 Tuesday, 03 October 2017
21 Bolondballagás, ballagás, tanévzáró - 2017 Wednesday, 14 June 2017
22 Buszos városnézés angol nyelvű idegenvezetéssel Friday, 09 June 2017
23 Gyermeknap - 2017 Friday, 09 June 2017
24 KÉZENFOGVA Tuesday, 09 May 2017
25 Föld napja - 2017 Friday, 28 April 2017
 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 Next > End >>
Page 1 of 6

ERASMUS +

E-napló

 

Kérjük az e-naplóval kapcsolatos gondokkal, kérdésekkel az ismertető elolvasása után kizárólag az

enaplo{kukac}ujlak.com

email címen forduljanak hozzánk!

 

Újlak Diákalapítvány

Védőnő elérhetősége

Kiss Anikó

e-mail: vedono@ujlak.com

Tel: +36-20-315-11-56

Iskolapszichológus

Sztankó-Deák Réka Andrea

e-mail: deak.reka@ujlak.com

Iskolagyümölcs

Iskolánk részt vesz az európai közösség pénzügyi támogatásával finanszírozott európai iskolagyümölcs-programban